Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Fil Filtre İş Başvurusu

2020/04/21

Fil Filtre

Türkiye'nin en büyük filtre üreticisi olan Fil Filtre'ye iş başvurusu yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden şirket hakkındaki bilgilere ulaşabilir ve iş başvurusunun nasıl yapılacağını konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fil Filtre yaklaşık 60 yıldır otomotiv sektörüne, tarım makinelerine, iş makinelerine, ağır iş araçlarına, deniz yolu, demir yolu ve hava yolu araçlarına filtre üretmektedir. Fil Fitre Hatay İskenderun'da liman ve sanayi bölgesinde kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana Türkiye'nin ilk, Orta Doğu ve Balkanlar'ın en büyük filtre fabrikası olmakla birlikte son yıllarda yeniden yapılanarak inovatif, teknolojik, genç ve girişimci yapısıyla sektörünün en önemli şirketidir.

Yüksek kalite standartlarına uygun üretim yapan Fil Filtre, sadece ülkemizde değil, dünyanın da sayılı filtre üreticilerinden bir tanesidir. Fil Filtre'nin bu başarısının temelinde işini severek yapan çalışanları oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için önce çalışan memnuniyetinin sağlanması gerektiğinin bilincinde şirket, personellerine mutlu bir çalışma ortamı sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. İşe yeni başlayan personeller, çeşitli oryantasyon süreçlerine tabi tutulup, mesleki eğitimler almaktadır.

Fil Filtre İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hatay ve çevresinde ikamet edip Fil Filtre bünyesinde çalışmak isteyen kişiler, iş başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirler. Fil Filtre iş başvurusu yapmak için insankaynaklari@filfilter.com.tr adresine özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz özgeçmiş, şirkette uygun açık pozisyon oluşması halinde değerlendirilmeye alınacaktır.

Fabrika İletişim Bilgileri

Adres: Güzelçay Mah. Şht. Cahit Tütüncü Cad. No:8 Akçay Hatay / İskenderun
Telefon: +90 850 346 1966
E-Posta: info@filfilter.com.tr
Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google