Responsive Ad Slot

Gizlilik Politikası

isegir.net sitesi içerisinde yer alan her türlü görsel ve işitsel öğe kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bilgilendirme: İşe Gir internet sitesi genel amacı itibari ile iş arayanlar ve iş verenler için hizmete açık bir birim olmasından ötürü, bu iki gruba müdahil kişilerin yaptıkları işlemler ücrete tabi değildir. www.isegir.net adresi olarak, iki gruptan da, ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerden ücret talep etmemekteyiz. İşe Gir web sitesinde, ilanlar ikincil kişisel tarafından verilmekte olunup, ilanın doğrulu veyahut geçerliliği sitemiz organlarınca taahhüt vermez. İlanın yükümlülüğü, verene aittir. İşe Gir sitesi, ilan veren ile doğrudan bir bağ sahibi olmamakla beraber, ilanlar üzerinde yegane denetleyici değildir, her ilan veren kendi ilanından sorumlu tutulur.

İşe Gir web sitesi, ilan veren kurum ya da kuruluşlar ile bağlantı içermemekte, sadece onların ilanlarını yayınlayabilecekleri bir ara yüz sağlayıcısı olarak, ücret talep etmeden hizmet vermektedir. isegir.net adresinde yer alan her türlü iş ilanı, medyada bulunan işitsel ve görsel haber öğelerinin derlenmesi ile yayına verilir. Her ne amaç için olursa olsun, şahsi güvenlikleri adına, isegir.net web sitesini kullanan şahıslar yorum bölümlerinde, her türlü şahsi bilgilerini vermekten kaçınmalıdır.

*İşe Gir internet sitesi ve onun alt kategorilerinde bulunan tüm sayfalarda bulunan kullanıcıların kendi fikirlerini içeren yorumlar, doğrudan yorum yapan kişiyi ilgilendirmekte olup, isegir.net sitesi bu yorumlar üzerinde hiçbir sorumluluğu kabul etmez.
Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google