Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Çocuğu Olanlara Görülmemiş Destek! Tek Seferlik 2 Bin TL Verilecek

Çocuğu olanlara destek paketi açıklandı. Tek seferlik ödenecek desteğe ilişkin tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

2022/05/07

Çocuğu olan vatandaşlar için destek açıklandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre İzmir’de yaşayan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ödeme yapılacağı belirtildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada üniversitede okuyan çocuklara ödeme yapılacağı belirtildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli bir duyuru yayımlandı. Buna göre resmi web adresi üzerinden yapılan açıklamada İzmir’de yaşayan gereksinim sahibi vatandaşların üniversitede okuyan çocuklarına ödeme yapılacağı belirtildi.

GERİ KALAN KISMI YATIRILACAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ödemelerin ilk taksitinin yapıldığı ve kalan 2 bin TL’lik kısmının tek seferde doğrudan hesaplara aktarılacağı duyurdu. 3 bin 200 TL’lik desteğin 1.200 TL’sinin ödendiği ve önümüzdeki günlerde kalan kısmının yatırılacağı belirtildi.

DUYURU YAPILDI

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı:

“İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerimizin üniversitede öğrenim bulan öğrencileri için sağladığımız 3.200 TL değerindeki Üniversite Eğitim Desteği’nin ilk kısmı olan 1.200 TL Aralık 202’de hesaplara yatırılmıştır. 2000 TL’lik ikinci kısım ise Mart ayı arasında tek seferde yatırılacaktır”

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google