Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

‘Artık Sepetimde’ Diyerek Duyurdu! İslam Memiş’ten Yeni Yatırım

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, "Artık sepetimde" diyerek yeni yatırımını duyurdu. İşte İslam Memiş'in sepetindeki yeni yatırım aracı...

2022/01/21

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, sosyal medya hesabı üzerinden sepetine eklediği yeni yatırım aracını duyurdu. Uzman isim, bitcoin aldığını duyurdu.

Bitcoin, ABD’de teknoloji hisselerinde yaşanan düşüşü takip ederek cuma günü sert bir gerileme yaşadı. Yaşanan bu düşüşle birlikte Bitcoin önemli bir destek seviyesi olan ve sonbahar rallisinin başladığı 39 bin 500 doların da altını görmüş oldu. Bitcoin’deki çöküşü tahmin eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Düşüşü Tahmin Etmişti! Bitcoin Yatırımı Yaptı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İslam Memiş, “39 bin 2. çöküş değildi. Ön satıştı. Haftaya sıra Ons’larda! 38.900 $ yüzde 50 aldım, 1 yıl beklemek şartıyla” dedi ve ekledi: “Sepetimde artık bitcoin de var. Yüzde 50 için bekliyorum” dedi.

Bitcoin’deki Düşüşün Arkasında Ulus Devletler Var

Bitcoin’deki ilk sert düşüşten önce kripto paralar için uyarı yapan İslam Memiş, “Ulus devletler, tokat atacak! Üzülürseniz üzülürüm. Btc satışlarının arkasında Fed etkisi yok, ulus devletler var. Bu hafta ve önümüzde hafta nedenini açıklayacaklar. 2. çöküşte çok can yanacak! Şimdi tepki yemi verecekler” demişti.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google