Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Koronavirüs Geçirenlerde Bu İz Oluyor

İngiliz Profesör Tim Spector, koronavirüs geçirenlerin tırnaklarında ortak görülen iz hakkında açıklama yaptı.

2021/05/05

Koronavirüs geçirip geçirmediğini evde bu şekilde anlayabilirsiniz. Ünlü İngiliz profesor Tim Spector koronavirüs geçiren kişilerde ortak görülen izi paylaştı. Spector, kovid-19'un tırnaklarda iz bıraktığını belirterek, ilgili izin Beau çizgileri olarak isimlendirildiğini bu durumun vücudun hastalıktan kurtulduğu noktada ortaya çıktığını söyledi.

Çin'in wuhan kentinde ortaya çıkan ve milyonlarca insanın ölümü, milyonlarca insanın da hastanelere yatmasına neden olan koronavirüs salgını tüm dünyada endişeyle takip ediliyor. 2 yıldır bilim insanlarının merceği altındaki virüsle ilgili yeni bilgiler de ortaya çıkıyor.

İngiliz Profesör Tim Spector, koronavirüs geçiren insanların tespitinde önemli bir bulguya ulaşıldığını aktardı. Yapılan araştırmaya göre, koronavirüs atlatan insanların antikorun yanı sıra tırnaklarında Beau çizgileri olarak isimlendirilen tırnakta bir iz bıraktığı ortaya çıktı. Profesor Spector, ilgili çizgilerin sadece virüs atlatıldıktan sonra ortaya çıktığını vurgularken, Beau çizgilerinin kızamık ve kabakulak hastalıklardan sonra da tespit edildiğini hatırlattı.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google