Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

En Az Lise Mezunu Zabıta ve Memur Alımı Yapılacak

Güngören Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu Zabıta Memuru alımı yapılacak. İşte detaylar...

2022/06/05

Kamu kurumları personel alımlarına devam ediyor. Güngören Belediye Başkanlığı’ndan yayınlanan ilanda, belediye bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru ve Memur alımı yapılacağı duyuruldu. En az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını açıklayan Belediye, yine beraberinde en az 70 KPSS puan şartı arıyor.

Adayların Başvuru Yapabileceği Son Tarih

Güngören Belediyesi Zabıta ve memur alımı başvurulan 29 Haziran 2022 tarihinde başlayıp 1 Temmuz 2022 mesai bitimi yani saat 16.30’a kadar devam edecek. Mesai bitiminden sonra yapılan başvurular geçerli sayılmayacak. Adaylar Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 GÜNGÖREN İSTANBUL adresinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuruda bulunabilecek. Postada oluşacak gecikmelerden belediye sorumlu olmayacak.
Bay ve kilo ölçümü sonrasında geçerli şartlara sahip adaylar, istenilen belgeler ile müracaatlarını tamamlayabilecekler.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

a)Türk vatandaşı olmak.

b)Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c)Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet. hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

d)Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akil hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak.

Adayların Başvuru Yapabileceği Boş Kontenjanlar

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google