Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

İstanbulkart Sahiplerine Faizsiz 1200 TL Destek

İstanbulkart sahiplerine 1200 TL'ye kadar faizsiz nakit desteği verilecek.

2021/09/07

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara nefes aldıracak yeni bir proje geliştirdi. İstanbul kart sahiplerine Denizbank işbirliği ile aylık 100 TL geri ödemeli 600 TL ya da 1200 TL faizsiz, masrafsız destek avans imkanı verilecek.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Hiç kimse ekonomik zorluklar karşısında kendini çaresiz hissetmesin istiyoruz” diyerek yeni fırsatı İstanbul’da yaşayanlara duyurdu.

DESTEK AVANS KAMPANYASI

Destek Avans adıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında, kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullanan vatandaşlar, 12 aya kadar vade ile 1200 liraya varan miktarda nakit destek alabilecek. DenizBank’ın değerlendirmesi sonucunda, bankanın müşterisi olan veya olmayan kişiler uygulamadan faydalanabilecek.

Destek hesabı kullanan kişiler ayda 100 TL taksitlerle bu parayı geri ödeyecek. 

Destek Avans, vatandaşların İstanbulkart’larına yatacak. Kullanılan avans; ulaşım başta olmak üzere kafe-restoranlarda, online alışverişlerde, marketlerde, Halk Bakkal’larda, akaryakıtta ve İstanbulkart’ın geçtiği daha binlerce noktada kullanılabilecek.


İBB DESTEK AVANS PROJESİNE BAŞVURU NEREDEN YAPILIR?

Projeye başvurular "https://kartsorgu.istanbulkart.com.tr" adresinden yapılacak.


DESTEK AVANS KAMPANYASI KOŞULLARI NELERDİR?

-Kampanya'dan sadece Belbime'a ait kanallardan yönlendirme yapılan Denizbank kanalları üzerinden başvuru yapılabilir.

-Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi başvurusunu sadece İstanbulkart'ı ile TCKN bilgisini eşleştirmiş müşteriler yapabilecek.

-TCKN ve İstanbulkart eşleştirmenizi https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

-Kampanya kapsamında kullandırılabilecek sıfır faizli kredi tutarı seçmiş olduğunuz İstanbulkartınıza aktarılacak. Avantajlı faiz oranı ile kullandırılan krediler ise DenizBank nezdindeki hesabınıza yatırılacak ve İstanbulkart'a herhangi bir yükleme olmayacak.

-İstanbulkartınıza yüklenen kredi bakiyesini, İstanbul içinde toplu ulaşım araçlarına ek olarak ; CarrefourSA, A101, Migros, BİM ve Şok Marketler, İstanbulkart'ın geçtiği iş bankası pos cihazlarının olduğu işyerlerinde, Multinet ödeme noktaları Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet ), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, Matik Otomatlar, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google