Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Erdoğan Az Önce Açıkladı: Pazartesi Normalleşme Başlıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşmeye başlanılacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

2021/05/14

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmanın sonuna doğru gelirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, pazartesi gününden itibaren kademeli olarak normalleşmenin başlayacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(Kovid-19'la mücadele) Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz. Niyetimiz, mayıs ayı sonuna kadar nispeten ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmektir. Haziran ayıyla birlikte günlük hayatı daha da rahatlatacak şekilde tedbirleri önemli ölçüde gevşetmeyi planlıyoruz." dedi.

Erdoğan, "(Kovid-19) Aldığımız tedbirleri vatandaşımızın işine, aşına, ekmeğine zarar vermeyecek esneklikte uygulamaya özen gösteriyoruz." diye konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Sağlık hizmetlerindeki başarısını sosyal ve ekonomik desteklerle taçlandıran Türkiye, kendini kriz ikliminin dışında tutabilmiştir. Yeni yatırım ve istihdam arayışlarındaki yükseliş başta olmak üzere pek çok gösterge, ülkemizi aydınlık yarınların beklediğine işaret ediyor."

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google