Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

İki Belediyeye 3850 TL Maaşla Memur Alımı Yapılacak

İki şehirde bulunan belediyelere 3.800 TL maaşla farklı pozisyonlarda memur alımı yapılacak. Yapılacak olan alımlarda adaylardan ikamet şartı aranmayacak. İşte yapılacak memur alımına ilişkin tüm detaylar.

2020/06/22


İki farklı şehirde bulunan belediyelere personel alımı yapılacak. Yayınlanan ilanlarda adaylardan o ilde ikamet ediyor olma şartı aranmayacak. Bu nedenle farklı illerde yaşıyor olsanız dahi ilanda belirtilen şartlara sahip olmanız halinde başvuruda bulunabileceksiniz. Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu ilan resmi internet adresi üzerinden yayımladığı duyurularda alım yapılacak pozisyonların bilgilerine ve başvuru tarihi bilgisini haberimizde paylaşıyoruz.

ALIM YAPAN BELEDİYELER

Kamu ilanları sayfasında yayımlanan duyuruya baktığımızda Bekilli Belediye Başkanlığı (Denizli) ve Azatlı Belediye Başkanlığı (Niğde) bünyesine toplamda 9 memur alındığı duyuruldu.

İlanlar art arda yayımlanıyor. Takip için TIKLAYIN

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İki ilana başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki genel koşulları taşıması gerekmektedir:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

İKAMET ŞARTI YOK

İki belediye tarafından yayımlanan memur alımı ilanlarında başvuruda bulunacak olan adaylardan ikamet şartının aranmadığına yer verildi.

ALIM YAPILAN KADROLAR - MEZUNİYET - KPSS ŞARTI VE BAŞVURU TARİHLERİ

Azatlı Belediye Başkanlığı 'nın 1 memur alımında detaylar şu şekilde;
Başvuru tarihleri: 6-10 Temmuz 2020.

Bekilli Belediyesi tarafından yayımlanan ilanın detayları şu şekilde:
Başvuru tarihleri: 14-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google