Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Başkan Yavaş Müjdeyi Verdi: 113 Bin Aileye 400 TL Destek Verilecek

Mansur Yavaş, pandemi nedeniyle vatandaşlara verilecek destekler hakkında açıklamalarda bulundu. Verilecek destekler hakkındaki detaylar yazıda.

2021/04/27

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, pandeminin neden olduğu ekonomik tahribatı önlemek için 113 bin ailenin başkent kartına bu hafta 400'er lira tanımlanacağını, pandemi nedeniyle kapanan sektör çalışanları ve esnaflara da maddi destek yapılacağını duyurdu. Başkan Yavaş, "Vatandaşlarımız İhtiyacı olan ürünleri serbestçe seçerek alabileceklerdir." dedi. 100 bin 851 aileye 470 lira tutarındaki gıda kolisi dağıtımının bu hafta yapılacağını duyurdu.  ABB Başkanı, Başkent kartlarla ilgili, "Bu sayede alan el , veren eli görmeyecek "dedi. 

Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yayımladığı videolu mesajda , "Başkent Kart projemizi hayata geçirip mübarek Ramazan'da 232 bin 351 aileye 100 milyon TL tutarındaki destek kampanyamızı başlatıyoruz. Yatağa aç giren yavruya kayıtsız kalamazsınız. Belediyecilik insanın kendisidir. Tutacak bir el bekleyen kimseyi, kimsesiz bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google