Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Belediyelere 3.500 TL Maaşla KPSS'siz Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan bir çok belediyeye 3.500 TL maaşla, KPSS'siz personel alımları yapılıyor. personel alımı detayları haberimizde

2021/01/17

2021 yılının gelmesiyle birlikte bir çok kurum bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak için personel alımı yapıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerinde bulunan bir çok belediye KPSS şartsız personel alımı ilanlarını İŞKUR üzerinden yayınladı. Peki alım yapılacak şehirler ve kadrolar neler? 

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurulara baktığımızda personel alımı başvurusunun başladığına , başvurularını yapacak adayların aşağıdaki genel koşulları taşıması gerektiğine yer verildi. 

Farklı illerdeki belediyelere yapılan alımlarda detaylar şu şekilde:

BAŞVURU GENEL KOŞULLARI

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

- Türk vatandaşı olmak.
- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. 

İLANLAR

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google