Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

Fahrettin Koca'dan Sağlık Bakanlığı Personel ve İşçi Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Sağlık Bakanlığı personel ve işçi alımı açıklaması geldi. Bakan Koca'nın açıklamalarına ilişkin detaylar haberimizde.

2020/12/13

TBMM'de Sağlık Bakanlığı bütçesi görüşülürken Bakan Fahrettin Koca personel alımlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar;

"Alımlarla ilgili demin yine arkadaşımız farklı bir yaklaşım içinde oldu. Şunu beklerdim 16 Ağustos'ta söylediği şeyin 19 Temmuz'da ihaleden sonra 8 gün içinde geriye dönük ödemenin yapılmış olduğunu gördükten sonra teşekkür etmesini beklerdim. Siyaset doğru bilgi verme amacıyla kullanılmalı. 2015'ten sonra e nabız kuruldu 1 kuruş fatura kesilmedi diyorum. Sizin hale iddia etmeniz doğru bir şey mi? Neden doğru bilgi vermiyorsunuz? 20 milyon Kit satın alınmış normalde 1 milyardan fazla ödeme yapılması gerekirken 250 milyon ödeme yapılmıştır. Neden mutlu olmuyorsunuz neden teşekkür etmiyorsunuz?

"Toplam 73 bin 527 aldık. Bunun 41 bini hekim dışı personel aldık. Şu anda 12 bin personel alımı yapıyoruz. 2021 için de alıma devam ediyor olacağız." 

Kadın-erkek adaylarla bilgi alışverişi için TIKLAYIN


2021'DE PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI

Bakan Koca açıklamasında hastanelere personel alımının 2021 yılında devam edeceğini söyledi. Bu açıklamaya baktığımızda 2020 yılının kalan günlerinde personel ve işçi alımı beklenmediği görülüyor. Personel ve işçi alımları 2021 yılında devam edecek. İlanlardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google