Responsive Ad Slot

Son Eklenenler

latest

İŞKUR TYP 195 Ambulans Şoförü Alımı

İŞKUR'da TYP ilanları yayınlanmaya başladı. Sağlık Bakanlığı bünyesinde şoför ve ambulans şoförü olarak çalışmak isteyen kişiler başvuru yapabilirler.

2021/08/21

Binlerce iş arayan vatandaşın beklediği TYP ilanları yayınlanmaya başladı. Yeni TYP alımı duyurusunda Sağlık Bakanlığı bünyesine 197 şoför/ambulans şoförü alımı yapılacak. Yapılacak olan alımlara en az ilkokul mezunları başvurabilecek. Başvuru şekli ve tarihleri haberimizde.

Sağlık Bakanlığı yayınladığı iki ilanda 195 personel alımı en az ilkokul mezunları arasından yapıyor. Alımlara başvurular başladı. Sağlık Bakanlığı personel alımı İl Sağlık Müdürlüklerine yapıyor. İlanlara göre 22 Ağustos ve 26 Ağustos 2021 tarihlerinde başvuruları sona erecek.

Her iki ilana başvurular aşağıda verilen link adresi üzerinden yapılması istenmektedir. Adaylar linki kopyalayarak yeni sekmede açarak ara tuşuna basması ile ilana ulaşacaktır. 

Diğer tüm şehirler sırayla ilana çıkacak. Anlık olarak takip etmek istiyorsanız TIKLAYIN.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü 45 kişi SB şoförü yani normal şoför ile birlikte ambulans şoförü alımı yapıyor. Bu ilana başvurular 302212 iş ilan numarası ile yapılacaktır. 22 Ağustos 2021 saat 23:59 kadar elektronik ortamda başvuru yapılabilir.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü 150 şoför alımı yapıyor. Bu ilana başvurular 302312 numara ile yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 saat 23:59 kadar elektronik ortamda yapmaları istenmektedir.

Başvuru yapacak adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor. Emekli olmamış veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. Alım noter kurası ile gerçekleşecektir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresinden İŞKUR TYP ilanlarına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada "Ara" butonuna basarak ilanları listeleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Başvuru Yap
© all rights reserved
we Google